Kontakt

Research Polska sp. z o.o.
ul. Marcinkowskiego 125C
88-100 Inowrocław
tel. +48 052 359 10 00
tel. +48 052 355 0021
email: biuro@domwody.pl

 

Obsługa handlowa firm

Dyr. Handlowy - Tomasz Łepkowski
tel. +48 500 125 928
email: tlepkowski@domwody.pl

Kier. regionu zachód Paweł Kiernicki woj. Zachodniopomorskie , Lubuskie , Wielkopolskie , Dolnośląskie
tel. +48 721 830 725
email: pkiernicki@domwody.pl

Kier. regionu wschód  Norbert Rejn woj. Podlaskie , Mazowieckie , Lubelskie , Podkarpackie
tel. +48 600 904 474
email: nrejn@domwody.pl

Kier. regionu południe Marek Ering woj. Łódzkie , Opolskie , Śląskie , Małopolskie , Świętokrzyskie
tel. +48 570 700 755
email: mering@domwody.pl

 

Dział obsługi klienta
tel. +48 052 355 0021

Małgorzata Szulczewska
tel. kom. +48 533 364 375
email: mszulczewska@domwody.pl
Jakub Kaczmarek
tel. kom.  +48 533 364 376
email: biuro@domwody.pl

 

Serwis
Małgorzata Goralewska – Hulisz
tel. +48 500 048 065
email: mgoralewska@domwody.pl
Wojciech Borowiak
tel. +48 516 069 058
email: wborowiak@domwody.pl

 

Dział techniczno-inżynieryjny
WSPARCIE TECHNICZNE, DOBORY TECHNOLOGII UZDATNIANIA
tel. +48 22 717 53 77  wew.109
Mateusz Chojnacki
email: mateusz.chojnacki@klarwod.pl

Szef działu techniczno-inżynieryjnego                        Małgorzata Wronowska
email: malgorzata.wronowska@klarwod.pl

 

Export, Dział administracyjny księgowość
Ewa Kansy
tel. +48 530 428 840
email: export@domwody.pl
email: ekansy@domwody.pl

Formularz kontaktowy




Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój nr telefonu (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość

Przepisz kod z obrazka: captcha


TOP